لوا ارور

فهرست

 

قوانین انجمن لوا ارور

قانون شماره ۱) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید. همچنین پس از عضویت امکان لغو عضویت توسط کاربر و یا مدیر وجود نخواهد داشت. همچنین از به کار بردن نام هایی مانند ادمین، مدیر، admin, moderator و اسامی مشابه اینها خودداری کنید.

قانون شماره ۲) کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره ۳) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد. از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، جطوری میتونم ، کرک برنامه و جملاتی شبیه به این پیامها جدا خودداری نمایید که طبق قوانین با شما بر خورد خواهد شد. راهنمایی در این زمینه : *برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سوال خود استفاده کنید.

قانون شماره ۴) مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.

قانون شماره ۵) در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

قانون شماره ۶) لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهای نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید.

قانون شماره ۷) لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالهای گوناگونی دارید ، آنها را در چندین ارسال مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید .

قانون شماره ۸) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید.

قانون شماره ۹) لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک بحث عمومی باز کنید.

قانون شماره ۱۰) از نوشتن نامه های تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز کنید. اگر جواب سوال کاربری به گونه ای بود که مربوط به سایتهای تجاری میشد میبایست فقط در زمینه سوال کاربر سایت معرفی شود و از به کار بردن جملات و کلمات تبلیغاتی خودداری نمایید.

قانون شماره ۱۱) از نوشتن یک سوال و یا یک نامه در انجمنهای مختلف خودداری کنید. طبق قانون شماره ۵ انجمن مناسب و مرتبط به نامه خود را انتخاب کنید و فقط در آن انجمن نامه خود را ارسال کنید.

قانون شماره ۱۲) مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و … که از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده کاربر فرستنده میباشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و … ندارد. ما به شما پیشنهاد میکنیم حتما پس از دریافت فایلها و … آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی که کار ویروس یابی و اسکن فایلها را بر عهده دارند ، چک نمایید.

قانون شماره ۱۳) برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نمایید در صورتی که مستقیما با یک کاربر از طریق ایمیل ، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشکالات احتمالی نخواهد داشت.

قانون شماره ۱۴ ) در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره ۱۵) لطفا در زمان مطرح کردن مطلبی در انجمنها ، به مسایل و قوانین احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جدا خودداری فرمایید. ضمنا از نوشتن هرگونه مسایل مربوط به سیاست جلوگیری کنید که در این صورت، دسترسی کاربر برای همیشه به سایت قطع خواهد شد.

قانون شماره ۱۶) ثبت نام با چند نام در سایت ممنوع است و در صورت مشاهده برخورد جدی میشود .

قانون شماره۱۷ )هرگونه پستی که خارج از موضوع تاپیک بوده یا شامل احوال پرسی یا شکلک باشد اسپم محسوب شده و حذف میشود و در صورت تکرار کاربر خاطی اخطار خواهد گرفت.

قانون شماره ۱۸) چنانچه تاپیک و یا پیغامی* از کاربران توسط مدیری در انجمن حذف و یا ویرایش شد، در صورت داشتن سوال در این رابطه و یا خواهان جویا شدن علت موضوع لطفا برای مدیر آن انجمن یک پیغام خصوصی* ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصی* مطرح کنید تا آن مدیر نیز در این باره شما را راهنمایی* و جواب سوالات شمارا بطور کامل بدهد.

قانون شماره ۱۹) در صورت ملاحظه هرگونه مسایل خلاف قوانین انجمن از یک کاربر در صورت تمایل آدرس تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید یا با استفاده از ابزار گزارش دهید، تا سریعا به موضوع رسیدگی* شود.

قانون شماره ۲۰) در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آمیز، توهین آمیز و یا مسایل و مشکلات شخصی* در مورد یک کاربر و یا یک مدیر در انجمن، آن ارسال سریعا حذف و به کاربر اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار اکانت وی بسته خواهد شد.

قانون شماره ۲۱) هرگونه بحثی* که موجب انحراف تاپیک ها از مسیر اصلی* خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین انجمن باشد در صورت تشخیص مدیران، در صورت لزوم تاپیک و یا بحث های اضافه حذف خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری کنند. در

صورتی*

که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی* شما شد، میتوانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

قانون شماره ۲۲) لطفاْ از امضا و اواتار مناسب و در شأن انجمن، برای خود استفاده نمایید. در صورت مشاهده آواتار یا امضای نامناسب، این آواتار یا امضا حذف و به کاربر تذکر داده خواهد شد و در صورت تکرار به وی اخطار داده می شود.

قانون شماره ۲۳) تصاویر سنگین و لینک های مخرب یا تبلیغاتی در پست ها و امضاها به صلاحدید مدیران حذف خواهند شد.

قانون شماره ۲۴) در صورت داشتن انتقاد از یک مدیر لطفا در صورت تمایل به وسیله پیغام خصوصی* آن را برای آن مدیر ارسال نمائید، یا در دفاتر مدیریتی به صورت محترمانه مطرح نمایید، چنانچه انتقاد و یا اعتراض نسبت به عمل یا رفتار مدیری در انجمن دارید لطفا آنرا فقط از طریق پیغام خصوصی* برای مدیریت سایت*، ارسال نمائید تا به موضوع رسیدگی* و در صورت لزوم مشورت های لازم انجام شود.

قانون شماره ۲۵) قانون کپی : در صورتی که می خواهید از مباحث و آموزشهایی که در این انجمن ذکر شده است در جایی دیگر و یا در سایت خود استفاده کنید ذکر نام سایت و نام نویسنده مطلب الزامیست و در صورت امکان لینک پیغام را هم برای اطلاعات بیشتر ذکر نمایید.

قانون شماره ۲۶) لطفاْ در زمان مطرح کردن مطلبی در انجمنها ، به مسایل و قوانین جمهوری اسلامی احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جداْ خودداری فرمایید. ضمناْ از نوشتن هرگونه مسایل مربوط به سیاست خودداری نمایید که در این صورت، مطلب مورد نظر حذف و به کاربر اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار، دسترسی کاربر برای همیشه به انجمن قطع خواهد شد.

قانون شماره ۲۷)انجمن محل درج آگهی تبلیغاتی حرفه یا سایت و وبلاگ شما یا دوستانتان نیست.هر گونه تبلیغ اکیدا ممنوع است (حتی درپیام خصوصی)و کاربر خاطی بدون ملاحظه از سایت اخراج خواهد شد

قانون شماره ۲۸) کلیه کاربران ملزم به رعایت

ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه ای

می باشند.

دسته بندی ها اخبار

دیدگاه